taust1

TUTVUSTUS

Suur-Jõe 47 asuvatel uutel korteritel on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.


Jaansoni maja

Uued korterid paiknevad Pärnu linnas, Suur-Jõe tänav 47. Uure korterite arendajaks on pika-ajalise kogemusega A&A Kinnisvara OÜ. Esimesel korrusel paiknevad uusi kortereid teenindavad tehnoruumid (soojasõlm, kilbiruum) ning ka kaks uut kolmetoalist korterit. 2-4 korrus on plaanilahenduselt identsed, igal korrusel paiknevad uued kolmetoalist ning uued kahetoalist korterit. Hoone kirdefassaadile on projekteeritud rõdud, ülejäänud fassaadidele on projekteeritud “prantsuse rõdud”.  Uute korterite energiaklass on B.

Uute korterite lähiümbruses on kõik eluks vajalik: 500m kaugusel Suurejõe Selver ning spordihall, 200m kaugusel kirde suunas paikneb Pärnu jõgi ja ujumiskoht ning Jaansoni terviserada, 100m kaugusel paikneb Pärnu Kastani lasteaed. Jalutuskäigu kaugusele jääb ka Pärnu Tennisehall.

Uued korterid valmisid juuni 2016.

Arendaja

A & A Kinnisvara OÜ on kinnisvaraturul edukalt tegutsenud juba 2001. aastast alates. Oleme peamiselt kinnisvaravahendusega ja uute korterite kinnisvaraprojektide  arendamisega tegelev ettevõte. Oma sõbraliku ja tööka kollektiiviga oleme püsinud tugevalt konkurentsis teiste Tallinnas ja Harjumaal tegutsevate kinnisvarafirmadega ja seda eelkõige läbi visaduse, püüdluste ning heade kavatsuste.

Pärnu kinnisvaraturul on A&A Kinnisvarara  tegutsenud 2005. aastast alates. A&A Kinnisvara on olnud kinnisvaraturul suunanäitjaks nii teenuse kvaliteedi, kui ka uute korterite innovatiivsete lahenduste osas. Meie töö motoks on rõhuda efektiivsusele eelkõige kliendi silme läbi ning leida nende vajadustele optimaalseimad lahendused

Loading