jaansoni_asukoht-taust

Asukoht

Suur-Jõe 47 korterelamul on parim asukoht Pärnu linnas - rahulik ja looduskaunis piirkond Pärnu jõe ääres, mida ümbritseb väljakujunenud teenindav elukeskkond.


Uute korterite lähiümbruses on kõik eluks vajalik: 500m kaugusel Suurejõe Selver ning spordihall, 200m kaugusel kirde suunas paikneb Pärnu jõgi ja ujumiskoht ning Jaansoni terviserada, 100m kaugusel paikneb Pärnu Kastani lasteaed. Jalutuskäigu kaugusele jääb ka Pärnu Tennisekeskus. Uute korterite lähiümbruses on olemas kõik, et ennast härsti tunda.

Jaansoni terviserada

Projekti “Pärnu jõe vasakkalda tervisespordi rada” raames ehitati Pärnu jõe vasakkaldale kahe silla vahelisele alale nelja kilomeetri pikkune kergliiklustee. Koos jõe paremkaldal oleva kergliiklusteega moodustab see kaheksa kilomeetri pikkuse raja, mida juba mõnda aega Jüri Jaansoni rajaks kutsutakse. Raja äärde on paigaldatud valgustus, jalgrattahoidjad, prügikastid ja pingid.

Suurejoe Selver

Suurejõe Selver on avatud iga päev 9:00-23:00. Lisateenused Selveris: SelveEkspress, Lilled, Jardin, Ossu Lemmikloomapood, Benu Apteek, OÜ Ventex Grupp – liuguksed, garderoobid, vaheseinad, köögimööbel, SEB sularahaautomaat, Swedbank sularahaautomaat, Mobifon – mobiiltelefonide ja –lisaseadmete müük, Kosmeetika kauplus, Taaraautomaat.

Pärnu Spordihall

Saal on mõeldud kasutamiseks korvpalli, võrkpalli ning teiste spordialade esindajatele. Pealelõunasel ajal treenivad hallis linna noored, õhtustel aegadel on saal kasutamiseks linnaelanikele ning harrastussportlastele. Spordihall on parim paik ka Pärnu linna pallimängude esindusvõistkondade võistlusteks.

Pärnu Kastani lasteaed

Kastani lasteaed asub 100 m kaugusel Jaansoni majast ning  lasteaias on 12 rühma, lasteaia hoones asub ujula. Tugiteenustena osutatakse: individuaalset arenduskava erivajadustega lastele ja ujumisõpetust lasteaia ujulas.

Ujumiskoht Pärnu jõe ääres

Paarisaja meetri kaugusel majast asub Pärnu jõe ääres suurepärane ujumiskoht. Alati ei peagi randa minema selleks, et üks korralik suplus ette võtta.

Pärnu Tennisekeskus

Pärnu Tennisekeskuse tenniseväljakud asuvad kaunis roheluses, mõnesaja meetri kaugusel mererannast. Tennisekeskuses on 6 välisväljakut ning lisaks nendele veel ka kuue siseväljakuga kaasaegne sisehall ja jõusaal.

Loading